Profesyonel Dijital Tabanca Masaj Makinesi

Spor sonrası gerilen kaslarınızı rahatlatmanın en iyi yolu, kimseye ihtiyaç duymadan, kendi masajınızı kendiniz yapmanızdır.

Hangi yaşta ve hangi dalda spor yapıyor olursanız olun, masaj Tabancası sayesinde kaslarınıza profesyonel kalitede terapötik rahatlama sağlar, böylece daha fazla antrenman yapmanıza olanak sağlar.

Dakikada 900 ile 2700 vuruş arasında değişen üç farklı hıza sahip, ağrılı kasları ısıtmak veya masaj yapmak için daha düşük frekanslar seçebilir, daha sonra büyük kas gruplarını hedeflemek için hızları artırabilirsiniz.

  • Kolay geçişli 3 farklı hız ayarı,
  • Güçlü Gövde,
  • Uzun Pil Ömrü,
  • Dahili Korumalı çalışma,
  • Kolay Taşıma,
  • Dijital Bilgi Ekranı,
  • Çok Fonksiyonlu Masaj.

Düz yuvarlak kafa sayesinde kollara, bel ve sırta masaj için uygundur. 

Silindirik kafa derin doku meridyenleri, avuç içi, taban, vb. yerler için uygundur.

U-şekilli kafa, boyun, omurga ve aşil tendonunun masajı için uygundur.

Yuvarlak kafalar, kasları gevşetmek ve esnetmek için uygundur.

Düz kafa, tahriş olabilecek hassas bölgeler için uygundur.

Şarj Etme:
Frekans 50-60Hz
Giriş Voltajı 110-240V
Şarj Tipi DC, 25.2V=0.8A
Batarya:
Şarj 110-240V, 1A
Tip Lithium battery
Batarya Kapasitesi 2600mA
Masaj:
Hız 3000 Rpm
Güç 80W
Voltaj 24V

Titreşim terapisi, masaj terapilerinin en etkili ve yaygın olarak benimsenen alanlarından biridir. Bu tür terapiler tercihen Masaj Terapileri gibi bazı elektronik cihazların yardımıyla profesyonel terapistler tarafından gerçekleştirilir. Genel olarak, vücudun hemen hemen her yerine uygulanabilir veya tam vücut masajını bile tercih edebilirsiniz. 

Bu masaj terapisini kullanmaya başladığınızda, daha yüksek kas gücü, rahat zihin ve dengeli bir yaşam tarzı elde etmenize yardımcı olabilir.

Titreşim masajı ile perküsyon tedavisinin faydalanmasının sınırsız faydaları vardır; Kronik hastalıkların semptomlarını hafifletirken vücut zindeliğini, kas gücünü ve stres durumunu iyileştirebilir. İşte bu tedavinin inanılmaz faydaları:

Vücudunu ve zihnini rahatlat,

Titreşim masajı, genel vücut hareketlerini geliştirirken vücudunuzu ve zihninizi rahatlatmak için en iyi çözüm olarak önerilir. Uzmanlar, insan vücudundaki mutlu hormonlar üzerinde olumlu bir etki yaratarak gerginlikleri azaltabileceğini ortaya koyuyor. Dahası, perküsyon masajı, serotonin seviyesini iyileştirmek için kanıtlanmış bir tedavi haline getirir ve bu da mutlu bir duyguya yol açar.

Kas gücü ve kütlesi,

Titreşim terapisi, kas gruplarının esnekliğini artıracak kadar etkili olurken, belirli bir sürede plakalara ulaşmaya zorlar. Bu işlem kasları aktif tutmak için yararlıdır; Aynı zamanda, güç masajı motor noktalarının daha yüksek büzülme oranını korumasını sağlar. Düzenli uygulama ile, kaslarınız yakında dayanıklılık eklerken istenen güç ve kütle seviyesini kazanacaktır. Fitness uzmanları, beden eğitiminde en önemli faktör olduğuna inanmaktadır.

Artmış kan dolaşımı,

Kas kasılmalarını iyileştirirken, bu titreşim geri kazanım tedavisi de damarlardaki kan dolaşım seviyelerini artırmaya yardımcı olur. Profesyonel terapistler masaj terapisi yaptığında, insan vücudunda kırmızı ve beyaz kan hücrelerinin oluşumunu teşvik ederler. Daha yüksek kan dolaşımı ayrıca metabolik sistemlerin performansının artmasına neden olur ve sonuç olarak vücudunuz daha zinde hissetmeye başlar.

Acıyı hafifletir,

Titreşimli masaj terapisi, herhangi bir ilaç kullanmadan bile ağrıyı azaltmak için kanıtlanmış bir yöntemdir. Bazı raporlar, bu tedavinin vücudun etkilenen kısmını uyuşturarak kronik ağrı durumlarını tedavi edebileceğini göstermektedir. Bu özel masaj aleti bazlı tedavi, vücudun ağrıyan kısmının etrafındaki kasın gevşemesine yardımcı olur.

Kilo kaybı ve yağ yakımı,

Perküsyon tedavisinin en şaşırtıcı yararı hakkında konuşmayı nasıl unutabiliriz? Birçok kilolu insan bunu şimdiye kadar kullandı ve sonuçlardan son derece memnunlar. Titreşim masaj terapisinin, daha fazla kalori yakmaya daha fazla katkıda bulunan metabolizma hızını iyileştirmek için en iyi çözüm olduğu kanıtlanmıştır. Sonuç olarak, istenmeyen vücut ağırlığını azaltırken depolanmış yağdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda, titreşim masajı terapisi, cildinizin tonunu ve pürüzsüzlüğünü arttırırken vücudunuzu istenen şekle getirmeye çalışır.

  1. Toptan satın alma: www.enyeniler.com.tr
  2. Perakende satın alma: Perakende alışveriş siteleri, marketler ve mağazalar.

Sepetiniz boş.