Kumandalı Profesyonel Sallanır Masaj Koltuğu (Siyah)

Arkanıza yaslanın ve sallanır masaj koltuğunuzdaki en son teknolojinin tadını çıkarın.

Masaj için özel tasarlanmış silindirler, kalçanızı ve sırtınızı bir masör-masöz edasıyla ovarak gerilmiş kaslarını yumuşatır.

Hava yastıkları ile rahatlatıcı bir tam vücut seansı için, kollarınıza, omuzlarınıza ve bacaklarınıza masaj yapmak için sanal bir yumruk oluşturur.

Güncel teknolojiler ile donatılmış olan koltuğunuz, omurganızın ve sırtınızın ebatlarına uyarlanmış, özel bir masaj için akupresür noktalarınızı bulma amaçlı, sırtınızın haritasına uygun tasarlanmıştır.

Her biri kendi terapötik faydalarını sunan yoğurma, kılavuz çekme, shiatsu, çırpma ve vurma olmak üzere 5 farklı manuel masaj tekniğine sahiptir. Masaj koltuğunu kablolu kumandasından zahmetsizce açıp kapatabilirsiniz. Kullanıcı dostu manuel kontrolleri ile koltuk arkalığını yaslayıp kaldırabilirsiniz.

 • 5 otomatik program sayesinde, vücudunuzun alt ve üst kısımlarındaki ağrıları hafifletmek, ve rahatlatıcı konfor sağlamak için terapötik bir masaj yöntemi sağlar.
 • Sırt germe programı omurganızı, özellikle de çoğu gerginliğin bulunduğu belinizi gevşetmeye yardımcı olur.
 • Hava yastıklarının basıncı hafif ile kuvvetli arasında, 5 farklı seviyeye kadar kontrol edilebilir.
 • Masaj başlığını, yavaştan hızlıya arzu ettiğiniz 3 farklı modda ayarlayabilirsiniz.
 • 3 farklı yoğunluk seviyesi, masaj silindirinin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmasını sağlar.
 • Ek özelleştirme için, masaj silindirini 3 farklı genişlikte ayarlayabilirsiniz.
 • Bel bölgesinde bulunan 2 tane ısıtıcı sayesinde, kan damarlarını genişleterek, bedeninizin kendini tedavisine katkı sağlar.
 • Yaylı bacak desteği, uzun boylu kullanıcılar için uzayabilir – sadece bacaklarınızla itmeniz yeterli.
 • 6 farklı masaj tekniği sayesinde yoğurma, kılavuz çekme, shiatsu, çırpma, vurma ve yoğurma / çırpma kombinasyonu,
  36 yeni nesil hava yastığı kollarınıza, omuzlarınıza, ayaklarınıza ve bacaklarınıza sıkıştırma masajı sağlar.
 • Vücut tarama teknolojisi, vücudunuza uyarlanmış özel bir masaj için omurganızı, sırt uzunluğunu / genişliğini ve akupresür noktalarını bulmak için sırtınızın haritasını çıkarır.
 • Hızlı kontroller, koltuğu kolayca açıp kapatmanıza, konumunu değiştirmenize ve hatta mobil cihazınızı şarj etmenize olanak tanır.
 • Konforlu, lüks suni deri döşeme ve peluş ile rahatlatıcı bir deneyim sunar.
 • Ayak bileği düğmeli tam kapsamlı ayak makaraları ayaklara rahatlama sağlar.
 • Kolun altındaki USB şarj istasyonu, masaj sırasında cihazınızı şarj etmenizi sağlar.
 • Sıfır yerçekimi konumu mükemmel konfor sunar.

Sırt Kasları ve Bel Ağrısı

Masaj koltuğu motorları – bunlar masaj koltuğunun temel mekanik yönleridir. Düğümleri ve silindirleri gerekli alanlara yönlendirir ve hareket ettirir, ayrıca koltuk sırtlığında gerekli ayarlamalara izin verir.

Masaj koltuğu, sırtın tamamına masaj yapmak için kullanılan birçok önceden ayarlanmış desen ve programa sahiptir. Bununla birlikte, motorlar, düğümler ve silindirler, tüm masaj koltuklarına eşlik eden kontrol pedi yoluyla değiştirilmelidir. Kullanıcının belirttiği gibi, masaj koltuğu omurganın üst kısmına belden aşağıya doğru bir kılavuz çekme hareketi, yuvarlanma hareketi veya yoğurma hareketi ile odaklanır.

Masaj koltuğu düğümleri ve silindirleri – bunlar parmakları ve elleri taklit etmek için tasarlanmış boyut ve şekilde değişir. Büyük silindirler ve düğümlere sahip bir masaj koltuğu, masajda daha genel bir yaklaşım sağlarken, daha küçük düğümlere ve silindirlere sahip masaj koltukları daha ayrıntılı, noktaya özgü masaj sağlar. Kullanıcının sırtının belirli alanlarını hedefler ve masaj koltuğunun mekaniğine önceden programlanmış çeşitli şekillerde hareket edebilirler. Yine kullanıcı masaj koltuğundaki bu düğümleri ve silindirleri ihtiyaçlarına en uygun şekilde ayarlayabilir.

Masaj koltuğunun bilgisayar destekli ayarlanabilirliği – Bu belki de en önemli faktördür. Hemen hemen tüm masaj koltukları, seçilen kullanıcının ağırlığını, yüksekliğini ve genişliğini otomatik olarak ayarlamak için tasarlanmıştır. Koltuk arkalığı üzerindeki basıncı ölçerek, silindirlerin ve düğümlerin çıkıntısının yüksekliği ayarlanır. Buna ek olarak, sırtın anatomisinde belirli alanları bularak masaj koltuğu kullanıcının yüksekliği ve genişliği için gerekli ayarlamaları yapar. Kontrol panelinde çeşitli girişlerin seçilmesi de bu seçenekleri iyileştirebilir.

Masaj koltuğunun ön ayarları ve ayarlanabilirliği – ön ayarlı programlarla denemeler yapmak için zaman ayırın. Bazı masaj koltuklarında, arka kısımdaki sorunlu bölgeye özgü bir ön ayar bulunabilir. 

 1. Toptan satın alma: www.enyeniler.com.tr
 2. Perakende satın alma: Perakende alışveriş siteleri, marketler ve mağazalar.

Sepetiniz boş.