Isıtıcılı Ayak Masaj Makinesi

Titreşim, yoğurma ve hava basınçlı balon masajı ile mükemmel bir rahatlama sağlar. 
Ayrıca ayakların hem üst hem de alt kısmında çalışır. Özel dizayn edilmiş titreşim plakası akupunktur noktalarını uyararak masaj yapar. Yanlarda derin yoğurma özelliği vardır, Kızılötesi ısı sayesinde ayaklarınızı ısıtabilir ve bu sayede kan dolaşımını artırarak kılcal damarlarında beslenmesini sağlarsınız..

Cihazın 15 dakikalık zamanlayıcısı sayesinde ayaklarınızı, ayaklarınızı yuvaya yerleştirdikten sonra cihazı çalıştırıp arkanıza yaslanarak rahatlayabilirsiniz. Ayak masajı sayesinde, tüm organlarımızın stabil çalışmasını teşvik eder ve gerginliğinizi gidermeye yardımcı olur.

Cihaz, hem ayak tabanında hem de ayak bileklerinizde çalışır. Taban kısmında bulunan basınç düğümleri sayesinde ayak tabanınızı uyarır ve hassas noktaları hedefler. Yoğurma hareketi gerginliği azaltır ve kaslarınıza derinlemesine nüfuz eder.

Shiatsu ayak masajı yoğurma, haddeleme, hava sıkıştırma, ısı ve titreşim masajını birleştirir, ayak ağrıları kas gerginliği, gerginlik, gergin knot plantar fasiit ve uzun süre ayakta durmanın neden olduğu diğer ağrılar

1) Haddeleme, kazıma, balon ekstrüzyonu,
2) Eşsiz topuk masajı deneyimi, sıcak fonksiyon, negatif iyon fonksiyonu ,
3) Profesyonel ayak bakımı için konforlu dinamik hava yastığı sıkma masajı ,
4) Üç dişli programı, dört dişli gücü

 • Şiddeti ayarlanabilir titreşimler, 360 derece masaj kabiliyeti, infrared sistem ile ısıtma, belirli aralıklarla çalışma özelliği.

Fonksiyon: Vurma fonksiyonu, Zamanlama fonksiyonu, Anyon fonksiyonu, Isıtma fonksiyonu,Titreşim

Masaj modeli: Yoğurma, Tapping, Shiatsu, Kazıma, Hava Basıncı, Isı Terapisi,Titreşim,

Masaj alanı: Ayak basmak, ayak bileği, ayak tabanı ve bacak,

Streç İşlevi: Dört Seviye Şiddeti Ayarlanabilir, üç seviye sıcaklık.

Net Ağırlık: 5.9KG
Voltaj: AC 220V
Boyutlar: 360*400*250mm
Renk: Rose Gold
Masaj Süresi: Standart 20 dk. Duraklamalı olarak 5 ile 30 dk.

Ayak Masaj Cihazından Kimler Yararlanabilir?

 • Koşucular: Düzenli bir ayak masajı sadece koşucunun ayağının hareket aralığını ve esnekliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda koşu yaralanmalarını azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca duruş ve yürüyüşü geri yükler ve kas ağrılarını ve yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur .
 • Bacaklarda kan dolaşımı zayıf olan insanlar: Masaj, bölgeye kan akışını arttırır, aynı zamanda periferik sinir uçlarını uyarır. Bu kasları ısıtır ve bacaklardaki kan dolaşımını arttırır.
 • Plantar fasiitli insanlar: Koşucular arasında yaygın bir yaralanma olan plantar fasiit, ayağın altından geçen ve topuk kemiği ve ayak parmaklarını bağlayan kalın bir doku bandı olan plantar fasyaya zarar verir. Sadece birkaç gün derin doku masajından sonra sonuçları hissedebileceksiniz. Derin doku masajı Aşil topuğu ve fasyaya uygulanır ve kas dokusunun gevşemesine ve bölgeye kan dolaşımının ve oksijenin artmasına neden olur.
 • Ortak problemleri olan insanlar. Nazik masaj hareketleri iç yapılar üzerinde çalışır, hareket aralığını iyileştirir ve sinovyal eklem sıvılarını geri yükler. Sonuç, azaltılmış sertlik ve geliştirilmiş esnekliktir.
 • Artrit muzdarip insanlar. Ayak masajı, boğaz eklemlerini ve kasları yatıştırmaya yardımcı olur, hareket aralığında iyileşmeler, eklemlerin genel işlevi, ağrı ve sertliğin azaltılmasına yol açar.

Peki masaj ayaklarının faydaları nelerdir?

Bugün, milyonlarca kişi tarafından stresi azaltmak, ağrıyı hafifletmek ve genel sağlığı artırmak için tamamlayıcı ilaç olarak kullanılmaktadır. Ayak refleksolojisi, ayaklardaki hayati akupresür noktalarına baskı uygulanmasını içerir. 

 • Gevşeme;

Ayak masajı kaygıyı hafifletir ve kişiye derin bir rahatlama durumu getirir. Her iki ayağınızda da tüm stresi toplayan ve depolayan bir solar pleksus refleksi vardır. Solar pleksus noktasına masaj yaparken, tüm bu stresi serbest bırakır.

 • Dolaşımı Artırır;

Stres, vücutta dolaşan kan akışını sınırlar. Ancak kanın oksijen ve beslenmeyi vücudun hücrelerine taşıdığı ve atıkları ve toksinleri temizlediği için engelsiz akması önemlidir. Stresi azaltan ayak masajı dolaşımı arttırır.

 • Gençleştirme;

Ayak masajı alıcıya enerji verir. Herhangi bir tıkanıklığı serbest bırakır, böylece enerji vücuttan serbestçe akabilir. Masajın diğer farklı öğelerini ovmak ve kullanmak, vücuda geri kazandırır ve daha fazla enerji getirir.

 • Sağlıklı Ayaklar

İyi bir ayak masajı, sertliklerini azaltmanıza, ağrıyı ortadan kaldırmanıza, dolaşımı iyileştirmenize ve kasları uyarmanıza yardımcı olacaktır. Mevcut yaralanmaların iyileşmesini hızlandırabilir ve gelecekteki yaralanma riskini en aza indirebilir.

 

 1. Toptan satın alma: www.enyeniler.com.tr
 2. Perakende satın alma: Perakende alışveriş siteleri, marketler ve mağazalar.

Sepetiniz boş.