Fonksiyonel Taşınabilir Masaj Makinesi

Fonksiyonel taşınabilir masaj makinesi, ergonomik tasarımı ve masaj yoğunluğu ayarlanabilir yapısıyla üstün bir masaj deneyimi yaşatmaktadır. Sırt – bel ağrısı çeken ve uzun süre oturarak çalışan kişiler için son derece pratik ve dakikalar içinde rahatlamanızı sağlayacaktır.

Kan dolaşımınızı düzenleyerek tüm ağrılarınızdan kurtulabilir, yapmakta olduğunuz ne varsa ara vermek zorunda kalmazsınız.

Boyun kısmının üst ve alt yüksekliğini ayarlayabilir ve vücudunuza göre farklı yüksekliklere çıkarabilirsiniz. Boyun masajı için özel olarak dizayn edilen silindirik başlıklar sayesinde hem ileri geri hemde yukarı aşağı şeklinde istediğiniz masaj stilini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

 • Çok fonksiyonlu kumanda,
 • Isıtma fonksiyonu,
 • Çıkarılabilir ve yıkanabilir kumaş,
 • Yoğurma masajı,
 • Parmak masajı,
 • Boyun masajı,
 • Hava basınçlı masaj,

 • Nominal Güç: 70w
 • Anma Gerilimi: DC12V
 • Ürün Boyutu: 820*250*490 mm
 • Net Ağırlık: 8.8 kg
 • Renk: Kahverengi

Sırt Kasları ve Bel Ağrısı

Masaj koltuğu motorları – bunlar masaj koltuğunun temel mekanik yönleridir. Düğümleri ve silindirleri gerekli alanlara yönlendirir ve hareket ettirir, ayrıca koltuk sırtlığında gerekli ayarlamalara izin verir.

Masaj koltuğu, sırtın tamamına masaj yapmak için kullanılan birçok önceden ayarlanmış desen ve programa sahiptir. Bununla birlikte, motorlar, düğümler ve silindirler, tüm masaj koltuklarına eşlik eden kontrol pedi yoluyla değiştirilmelidir. Kullanıcının belirttiği gibi, masaj koltuğu omurganın üst kısmına belden aşağıya doğru bir kılavuz çekme hareketi, yuvarlanma hareketi veya yoğurma hareketi ile odaklanır.

Masaj koltuğu düğümleri ve silindirleri – bunlar parmakları ve elleri taklit etmek için tasarlanmış boyut ve şekilde değişir. Büyük silindirler ve düğümlere sahip bir masaj koltuğu, masajda daha genel bir yaklaşım sağlarken, daha küçük düğümlere ve silindirlere sahip masaj koltukları daha ayrıntılı, noktaya özgü masaj sağlar. Kullanıcının sırtının belirli alanlarını hedefler ve masaj koltuğunun mekaniğine önceden programlanmış çeşitli şekillerde hareket edebilirler. Yine kullanıcı masaj koltuğundaki bu düğümleri ve silindirleri ihtiyaçlarına en uygun şekilde ayarlayabilir.

Masaj koltuğunun bilgisayar destekli ayarlanabilirliği – Bu belki de en önemli faktördür. Hemen hemen tüm masaj koltukları, seçilen kullanıcının ağırlığını, yüksekliğini ve genişliğini otomatik olarak ayarlamak için tasarlanmıştır. Koltuk arkalığı üzerindeki basıncı ölçerek, silindirlerin ve düğümlerin çıkıntısının yüksekliği ayarlanır. Buna ek olarak, sırtın anatomisinde belirli alanları bularak masaj koltuğu kullanıcının yüksekliği ve genişliği için gerekli ayarlamaları yapar. Kontrol panelinde çeşitli girişlerin seçilmesi de bu seçenekleri iyileştirebilir.

Masaj koltuğunun ön ayarları ve ayarlanabilirliği – ön ayarlı programlarla denemeler yapmak için zaman ayırın. Bazı masaj koltuklarında, arka kısımdaki sorunlu bölgeye özgü bir ön ayar bulunabilir. 

 1. Toptan satın alma: www.enyeniler.com.tr
 2. Perakende satın alma: Perakende alışveriş siteleri, marketler ve mağazalar.

Sepetiniz boş.