Çok Fonksiyonlu Kumandalı E27 Duy

Özellikler:

Multi kumandalı duy ürünümüzü, evinizde ve iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile zaman ayarlaması yapabilir, istediğiniz zaman ampulün yanmasını veya sönmesini programlayabilirsiniz.

Işıklarınızı uzaktan kontrol edebilir, zamanlayıcı ile uyandırma ve uyuma ışığıyla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üzerine takılı ampulün ışık gücünü ayarlayabilir, bu sayede duya takılı ampulün özelliğine ve gücüne göre istediğiniz parlaklıkta kullanım sağlayabilirsiniz. Tek ampul ile hem normal aydınlatma hemde gece lambası olarak kullanabilirsiniz.

Ürün sadece kumanda ve duy olarak satılmakta olup, ampulü ayrıca satın almanız gerekmektedir.

Ürünü UV-C ampul ile kullanarak, zaman programlaması sayesinde siz odaya girmeden mekanın sterilizasyonunu sağlayabilirsiniz.

  1. E27 standardında ampul ile kullanılmaktadır.
  2. Kumanda üzerindeki tuşlarla ışığın açık kalma sürelerini ayarlayabiliriniz.
  3. Işığı kısma ve yükseltme yapabilirsiniz.
  4. Duy 220c sıcaklığa kadar dayanıklıdır.
  5. Voltaj akımı: 250 Volt / 2 Amh

Pek çoğumuz yorgun bir akşamın sonunda eve gelip ekran karşısında uyuklamışızdır. Böyle gecelerin en büyük sorunlarından biri ışıkları kapatmak için kalkmak zorunda olmamdı. İzlediğiniz ekranı, dinlediğiniz müziği hatta perdelerinizi (evet perdelerinizi) uzaktan kapatmak mümkünken ışıkları uzaktan kapatamamak ciddi bir dert. Akıllı aydınlatmanın hayatınızda çözebileceği en pratik sorun ışıkları açmak için ayağa kalkma derdinden kurtulmanız olsa da böyle bir aydınlatma sistemi kurmanın temel amacı rutinlerinizi sizin yerinize evinizin yapmaya başlamasıdır.

Akıllı aydınlatma kavramı aslında çok yeni bir kavram değil. Kavram özellikle sürekli yanmak zorunda olan lambaların bir olay tarafından tetiklendiğinde yanacak hale getirilip enerji tasarrufu yapması amacıyla kullanılıyor. Güncel sayılabilecek bir istatistik bize dünyada toplam enerji kullanımının %19’nun aydınlatmaya gittiğini ve bu enerji kullanımının da salınan sera gazlarının %6’sının temel nedeni olduğunu söylüyor. Dolayısıyla aydınlatmayı akıllandırabilirsek ve sadece gerekli olduğunda kullanırsak, sağlayacağı konforun yanı sıra çevremiz ve hatta bütçemiz için de olumlu bir katkı yapabilmemiz söz konusu olabilir.

Akıllı aydınlatmanın alt yapısı açılıp kapatabilen bir ışık kaynağına, bu ışık kaynağını açıp kapatabilecek bir güç ünitesine, ışığın açılmasını sağlayacak olayı algılayacak sensöre ve tüm sistemi kontrol altında tutan kontrolöre dayanıyor. Dolayısıyla bu bileşenlerin hepsine ulaşabiliyorsanız kendi akıllı aydınlatma sisteminizi kolayca yapabilirsiniz.

  1. Toptan satın alma: www.enyeniler.com.tr
  2. Perakende satın alma: Perakende alışveriş siteleri, marketler ve mağazalar.

Sepetiniz boş.